Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
Schrijf je nu in en ontvang onze nieuwsbrief
x
Menu
Sibel
OP=OP!
Ø40 mm
Thermische, anti-statische borstels met veiligheidsklinkbout voor intensief gebruik in de kapsalon.
Artikelnummer
Artikelnummer 845099208
Artikelnummer 8460502
Artikelnummer 8470101
Artikelnummer 8453642
Artikelnummer 8453782
Artikelnummer 8470102
Artikelnummer 8470074
Artikelnummer 8482304
Artikelnummer 8462142
Artikelnummer 8470073
Ø40 mm - Therm Xenos 202
-