Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
x
Menu
Sibel
33 x 34 cm
OP=OP!
Schaal om permanent vloeistof op te vangen en zo vlekker te vermijden.
Gemakkelijk rond de nek te bevestigen en erg stabiel.
Artikelnummer 5743113002
Artikelnummer 5011432
Artikelnummer 5767241002
Artikelnummer 5767241001
Artikelnummer 009005401
Artikelnummer 4410400
Artikelnummer 0931121
Artikelnummer 501093203
Artikelnummer 4510032
Artikelnummer 4330371
Artikelnummer 0090131
Permanent Opvangbak-Lekbak Permproof
CleanAll - Materialen Cleaner
<22,2 cm> Classic 640
Diffuser voor Proline Compact fohn kopje
<21 cm> Tunnelvent Grijs
-